^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

SZUKAJ ŻÓŁTEJ PARASOLKI

 KLIKNIJ

Szanowni Państwo!

czas pandemii pokazał nam, jak ważne jest wsparcie psychologiczne i emocjonalne.Wykorzystując nasze obserwacje i doświadczenie Miasto Skierniewice postanowiło stworzyć projekt Strefa swiadomych emocji, który identyfikuje inicjatywy wspierające pomoc psychologiczną w miescie Skierniewice.

W naszym mieście uruchomiony został Żółty Telefon. Pod wskazanym numerem w każdy poniedziałek w godz. 16:00 - 18:00 dyżur pełnią psychologowie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Działanie zaplanowane jest do końca października 2021 roku.

KLIKNIJ

Opracowanie: Wioletta Sieradzka

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.