Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

KREATYWNE I ŻYWE LEKCJE HISTORII

Nasza szkoła współpracuje z wieloma instytucjami. Dzięki temu proces lekcyjny jest bogatszy i coraz bardziej atrakcyjny dla uczniów. Rozwijają swoje zainteresowania i zdobywają nową wiedzę. Na lekcjach historii uczniowie klasy 7 b, dzięki współpracy z Muzeum skierniewickim, zaprezentowali repliki broni z czasów bitwy warszawskiej. Uczniowie klas siódmych utrwalali wiedzę z okresu walki o granice II Rzeczpospolitej układając puzzle i grając w gry edukacyjne pozyskane od Instytutu Pamięci Narodowej oddziału w Łodzi. Dziękujemy.

Anna Miklaszewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.