Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

We wtorek 3 marca odbyła się akademia szkolna z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. W naszej szkole już od kilku lat zapraszamy wszystkich uczniów do włączenia się w obchody tego wydarzenia, któremu w tym roku przyświecało hasło „Działajmy razem!”.  Celem akademii było zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online oraz promowanie pozytywnych zastosowań Internetu .

Nasi szkolni aktorzy w rzeczowy ale zarazem bardzo zabawny sposób przedstawili publiczności zalety Internetu oraz zaprosili na swoją współczesną wersję bajki o Kopciuszku, której morał warto zapamiętać, a następnie wcielić w życie: Prawdziwy przyjaciel pamięta o drugim człowieku i umie go dostrzec w rzeczywistym świecie. Internet jest potężnym medium, które można wykorzystać w służbie człowiekowi i zdobywaniu ciekawych informacji, ale najważniejsze to „mieć serce i patrzeć sercem” na drugą osobę, a nie tylko na siebie.

W przygotowaniu akademii wzięło udział ponad 20 uczniów , a nad sprawnym przebiegiem prac czuwały panie Olga Łopatka i Karolina Seliga-Sydor.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.