Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

 Samorząd Szkolny przygotował dla wszystkich wiele atrakcji: czerwony strój - symbol ucznia zakochanego....w szkole, poczta walentynkowa dla każdego, kto chciał wyrazić swoją sympatię do koleżanki/kolegi na przygotowanej własnoręcznie kartce, słodkie serduszka dla wszystkich oraz walentynkowy wystrój korytarzy.Szkolny Wolontariat przeprowadził akcję "Walentynkowe ciacho". Naprawdę było pysznie!!! :)

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.