^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM - ZADANIE W RAMACH MODUŁU 3 - WIELOLETNIEGO PROGRAMU RZĄDOWEGO "POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU"

 
  1. Ogłoszenie o zamówieniu publicznym (strona 1; strona 2)
  2. Zaproszenie na składanie oferty - realizacja zadania w ramach modułu 3 - wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" - doposażenie kuchni w urządzenia gastronomiczne i sprzęt kuchenny (strona 1, strona 2, strona 3, strona 4, strona 5, strona 6, strona 7)
  3. Zaproszenie na składanie oferty: realizacja zadania w ramach modułu 3 - wieloletniego rządowego programu 'Posiłek w szkole" - zakup stolików i krzeseł na stołówkę (strona1, strona 2, strona 3)
  4. Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy - na składanie oferty na: doposażenie kuchni szkolnej w urządzenia gastronomiczne, meble kuchenne i sprzęt kuchenny (strona 1, strona 2, strona 3WERSJA DO EDYCJI
  5. Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy - załącznik nr 1 - na składanie oferty na zakup stolików i krzeseł na stołówkę szkolną (strona 1, strona 2) WERSJA DO EDYCJI
  6. Załącznik nr 2 - Wzór umowy na doposażenie kuchni szkolnej w urządzenia gastronomiczne, meble kuchenne i sprzęt kuchenny ( strona 1, strona 2, strona 3)
  7. Załącznik nr 2 - Wzór umowy na zakup stolików i krzeseł na stołówkę szkolną (strona 1, strona 2, strona 3)
  8. Klauzula informacyjna dla Kontrahentów - doposażenie kuchni w urządzenia gastronomiczne, meble kuchenne, sprzęt kuchenny, zakup stolików i krzeseł na stołówkę szkolną (strona 1, strona 2)
  9. Zgoda na przetwarzanie danych na zakup urządzeń gastronomicznych i sprzętu kuchennego;
  10. Zgoda na przetwarzanie danych na zakup stolików i krzeseł na stołówkę szkolną.
 

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.