• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg

KONKURSY SP

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z JĘZYKA POLSKIEGO:

K. Kobyłecka VIII D

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

K. Kobyłecka VIII D

FINALIŚCI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z JĘZYKA POLSKIEGO:

Z. Reszka VII B

Z HISTORII:

D. Paćkowski VII B

Z MATEMATYKI:

H. Przybyszewska VIII B

 

Konkurs historyczny

Sukces naszych młodych historyków !

Luiza Pawłowska z klasy VIb, Zuzanna Łukasik i Dawid Paćkowski z klasy VII b

zwyciężyli w XIII Miejskim Konkursie Historycznym „Polska i Europa w epoce renesansu”.

Uczniów przygotowała Anna Miklaszewska

 

HANNA PRZYBYSZEWSKA FINALISTKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI

Uczennica naszej szkoły Hanna Przybyszewska  z klasy VII b została w tym roku szkolnym

finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla szkół podstawowych.

GRATULUJEMY !!!

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

Nauczyciel prowadzący: Marzanna Śmiechura

   

KONKURS

100  - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

1918-2018

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA KLAS IV- VI

„WOLNA NIEPODLEGŁA”

I miejsce

Kornelia Białkowska klasa V A

II miejsce

Luiza Pawłowska klasa Vb

Maria Rak i Amelia Stanisławska klasa IV c

Marcelina Michalska i Oliwia Garbicz klasa IV c

NataliaKlimiuk klasa  VI d

III miejsce

Jakub Fiejka klasa V a

Agata Tomasik klasa VI d

Monika Bartosiewicz klasa VI d

Wyróżnienie

Daria  Płużka Natalia Płużka i Izabela Kowalczyk klasa IV f

Gratulujemy

 

IX międzyszkolnego konkursu wiedzy religijnej „Jan Paweł II – nasz patron”

6 marca 2018 nasza szkoła była gospodarzem IX międzyszkolnego konkursu wiedzy religijnej „Jan Paweł II – nasz patron”. Do ścisłego finału dostali się uczniowie szkół miasta i powiatu, którzy w swoich szkołach przeszli eliminacje.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach i polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego biografii i nauki Jana Pawła II. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą. Różnice punktowe były niewielkie, a nawet zdarzały się…  potrójne pierwsze miejsca!

Wyniki:

Kategoria klas VII i II, III klas gimnazjalnych:

1. Małgorzata Miklaszewska ZSSO Skierniewice

1. Dominik Cieryt  Głuchów

1. Mateusz Broczkowski Klasyk Skierniewice

2. Maciej Stanecki ZSI 9 Skierniewice

3. Maciej Kalisiak  Klasyk Skierniewice

3. Michał Sulikowski Klasyk Skierniewice

Kategoria klas IV-VI

1. Michał Dudek ZSSO SP 5 Skierniewice

2. Szymon Rechnio Klasyk Skierniewice

3. Justyna Galik ZSSO SP 5 Skierniewice

wyróżnienia: Łukasz Chmurski Klasyk Skierniewice, Kacper Matuszewski SP 2 Skierniewice, Michał Dolecki SP 2 Skierniewice

Kategoria klas II-III SP

1. Oliwia Majewska ZSI 9 Skierniewice

2. Adam Paćkowski ZSSO SP 5 Skierniewice

3. Kacper Czapnik ZSI 9 Skierniewice

3. Aleksander Kłosiński ZSI 9 Skierniewice

Wyróżnienie: Anita Szymczak ZSSO SP 5 Skierniewice

Nagrody – wartościowe pozycje książkowe, ufundował Prezydent Miasta Skierniewice p. Krzysztof Jażdżyk i Rada Rodziców ZSSO, a wręczyli: zastępca naczelnika wydziału edukacji UM p. Zofia Ulińska i dyrektor ZSSO p. Sławomira Wenus

Konkurs przygotowany został przez katechetów: p. Agnieszkę Tartanus, p. Teresę Wróbel, p. Lucję Skarzyńską i p. Łukasza Lesiaka.

Oprawą artystyczną zajęła się p. Iwona Galińska

Opr i foto Anna Miklaszewska

   

Strona 1 z 3