• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg
UCZEŃ SP KLASY I - III QUIZ WIEDZY O SKIERNIEWICACH

QUIZ WIEDZY O SKIERNIEWICACH

Dnia 25 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbył się QUIZ WIEDZY O SKIERNIEWICACH ,,SKIERNIEWICE – MOJE MIASTO”

Celem konkursu było: uczczenie 561 rocznicy nadania praw miejskich Skierniewicom, rozbudzenie zainteresowań historią i zabytkami swojego miasta, kształtowanie poczucia tożsamości lokalnej, regionalnej i emocjonalnego związku z rodzinnym miastem, oraz integracja środowisk klasowych.

Uczestnikami konkursu były następujące zespoły uczniów klas trzecich:

Klasa III A : Natalia Werker, Aleksander Garbicz, Paweł Cybulski

Klasa III B : Nadzieja Popovies, Sonia Stein, Igor Stachowicz

Klasa III C : Kamil Michalski, Nikodem Stępniak, Hubert Wójciński

Klasa III D : Amelka Lelonkiewicz, Anita Szymczak, Tosia Nagórka

Klasa III E : Ada Szostek, Nadia Nagórska, Dariusz Rymarski

Klasa III F: Julia Gejo, Julia Nowakowska, Antoni Guzek

Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą o swoim mieście, jednak w tym konkursie zwyciężyła drużyna z klasy III a.

II miejsce zdobyła  klasa III f, natomiast III miejsce wywalczyli reprezentanci klasy III e.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy uczestnictwa w konkursie, a zwycięskie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy.                                                                                                                                             Za przebieg i organizację tego konkursu odpowiedzialne były nauczycielki: Grażyna Łapińska, Ewa Szymańska i Sylwia Koriat.

Opracowała: Ewa Szymańska