• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg
SZKOŁA KADRA

KADRA


NASZA SZKOŁA POSIADA WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ,
KTÓRA STOSUJE NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA

DYREKTOR - Sławomira Wenus

I WICEDYREKTOR - Teresa Petelewicz

WICEDYREKTOR - Alina Nagórka

WICEDYREKTOR - Karol Rzepecki

Język polski

Agnieszka Fastyn

Ewa Pietrzak

Ewa Lesiak

Monika Bujko-Kołodziejczyk

Dorota Hałatiuk

Agnieszka Chodowiec

Agnieszka Tartanus

Religia

 

Lucja Skarzyńska

Agnieszka Tartanus

Łukasz Lesiak

Teresa Wróbel


Język rosyjski

Teresa Petelewicz

Kazimiera Pastusiak

Język niemiecki Karolina Seliga - Sydor
Język angielski

Sylwia Dębowska

Magdalena Dyki - Pędzich

Justyna Drewniak

Elżbieta Matysiak

Anna Wasińska

Zofia Kaźmierczak

Lidia Zbudniewek

Katarzyna Pawlikowska


Historia / Wiedza o
społeczeństwie

 

Monika Klepaczko - Gorczyca

Katarzyna Bryszewska

Anna Miklaszewska

 

Matematyka

 

Alina Nagórka

Małgorzata Jakim

Marzanna Śmiechura

Anna Zagawa

Monika Zdrojewska

Magdalena Cendrowicz

Fizyka Agnieszka Adamicka
Chemia Emilia Świątek
Biologia Ewa Kaniewska
Przyroda

Anna Łukasik

Dorota Radziszewska

Geografia Agnieszka Marat
Plastyka

Monika Zdzieszyńska

Muzyka

Iwona Galińska

Informatyka /
Technika

Olga Łopatka

Jadwiga Czajkowska

Katarzyna Ziombska

Sławomira Wenus

Edukacja dla
bezpieczeństwa
Olga Łopatka
Szachy

Bogusław Boder

Edukacja

wczesnoszkolna

 

Mariola Białkowska

Agnieszka Kłobuchowska

Grażyna Łapińska

Małgorzata Danelska

Anna Gansner - Milczarek

Sylwia Galińska

Renata Seliga

Ewa Szymańska

Anna Dąbrowska

Monika Chrzan

Elżbieta Zwolińska

Halina Fastyn

Katarzyna Kowalska

Bogumiła Kamińska

Sylwia Dzik

D. Nowakowska-Kacprzyk

Monika Chrzan

Wychowanie
fizyczne

Małgorzata Charzewska

Piotr Charzewski

Małgorzata Cuper

Łukasz Korwek

Łukasz Stoliński

Monika Mularczyk

Michał Mularczyk

Zbigniew Kłobuchowski

Karol Skrzydło

Karolina Kuśmierczyk

Justyna Wudkiewicz

Wanda Andrzejewska

Sylwia Koriat

Pedagodzy szkolni

 

 

Psycholog

Marta Korolczuk

Wioletta Sieradzka

Jolanta Lament

Wiesława Redlisiak

Świetlica szkolna

Małgorzata Kopczyńska

Jolanta Lament

Joanna Bogulewska

Małgorzata Solińska

Biblioteka

Chęcielewska Agnieszka

Krystyna Gutowska

Maria Załężny