• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE MISTRZOSTWO POLSKI PO RAZ PIĄTY ZDOBYTE !!!!

MISTRZOSTWO POLSKI PO RAZ PIĄTY ZDOBYTE !!!!

PIĄTY RAZ Z KOLEI ZDOBYLIŚMY MISTRZOSTWO POLSKI W SZACHACH !!!!!

Tworzymy nową Historię Szkolnych Szachów!

Po raz 5-ty z rzędu zostaliśmy Mistrzami Polski.

Takiego wyniku w Polsce jeszcze nikt nie osiągnął- TYLKO NASZA SZKOŁA !!!


fot.KS "PIĄTKA"

 

Zawody w Pokrzywnej 29-31 maja 2017r. zakończyły się wielkim sukcesem skierniewiczan - drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 została Mistrzem Polski Szkół Podstawowych! Tytuł ten zdobyła już po raz piąty z rzędu, czego żadna szkoła w Polsce do tej pory nie osiągnęła - żaden zespół nie powtórzył tego sukcesu nawet 3 razy..

Na przestrzeni 27 lat drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 w Skierniewicach pod przewodnictwem trenera i jednocześnie nauczyciela ZSSO Bogusława Bodera pięknie zapisała się w historii Mistrzostw Polski Szkół, zdobywając największą ilość medali w kraju.


Gorąco gratulujemy zawodnikom, trenerowi i dyrekcji szkoły, która zawsze wspiera klub.

fot.KS "PIĄTKA"

PIĄTKA NA PIĄTKĘ !!!!!

Złota drużyna ZSSO Szkoła Podstawowa Nr 5 w składzie: chłopcy – Jakub Mechliński, Mateusz Wysocki, Franciszek Bartosik oraz dziewczynki – Maria Sokół i Zuzanna Łukasik

Jesteśmy z Was dumni  Smile