• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg
UCZEŃ GIM KONKURSY

KONKURSY

Konkurs recytatorski

14 marca odbył się łódzki półfinał ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy łagrowej więźniarek KL Ravensbrück".

Zwycięzcami zostali:

Sandra Skupińska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2w Piotrkowie Trybunalskim oraz Aleksander Kwieciński  uczeń  klasy IIId, Małgorzata Miklaszewska uczennica klasy IId  z Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Skierniewicach.

Serdecznie gratulujemy.

Gala Finałowa odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej.

Nagrodą główną dla wszystkich finalistów – uczestników Gali Finałowej oraz ich opiekunów będzie wyjazd do Niemiec do „Miejsca Przestrogi i  Pamięci Ravensbrück” w terminie 18-21 maja 2018 r.

 

KONKURS PRZEDMIOTOWY z BIOLOGII

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY z BIOLOGII DLA UCZNIÓW DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

22.01.2018 roku w Zespole Szkól nr 3 w Skierniewicach odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii. Uczennica klasy IIID gimnazjum Julia Wójcik zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 21 lutego w Łodzi. Opiekun: Ewa Kaniewska.

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wolontariacie

I miejsce spośród sześciu szkół w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wolontariacie zajęły uczennice naszej szkoły Małgorzata Miklaszewska i Weronika Psyk.

   

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii.

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica klasy IIID gimnazjum Julia Wójcik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Mateusz Kwiatkowski III D

Przemysław Sęk III D.

 

KONKURSY BIOLOGIA - 2017/2018

Laureaci ekologicznego konkursu plastycznego WOD-KAN w Mokrej Prawej pod hasłem: WODA źródło życia” i „WODA w moim mieście”.

Uczniowie gimnazjum wzięli udział w konkursie plastycznym „WODA źródło życia” i „WODA w moim mieście”. Konkurs adresowany był do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem każdego z uczestników było wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematyki konkursu. Celem przedsięwzięcia było promowanie postaw ekologicznych wśród dzieci i młodzieży, zainteresowanie tematyką oszczędzania wody oraz jej wartości dla życia człowieka, zwierząt i roślin, rozwijanie wrażliwości na problemy środowiska. Wśród laureatów konkursu plastycznego – jest uczennica naszego gimnazjum - Karolina Orłowska z klasy II D. Zwycięzcy otrzymali bony o wartości 50 zł każdy oraz niespodzianki. Uroczyste podsumowanie Konkursu wraz z oddaniem do użytku źródełka wody pitnej, odbyło się 8 września 2017 r., w budynku  SP nr 4 przy ul. Szarych Szeregów.

 


 

II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Filmów Przyrodniczych  „EKO-KADR” dla  Weroniki Psyk i Małgorzaty Miklaszewskiej uczennic klasy IID gimnazjum

23 listopada 2017 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyło się podsumowanie V Wojewódzkiego Konkursu Filmów Przyrodniczych ”EKO-KADR”

Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Radomsku i był adresowany do uczniów w trzech kategoriach wiekowych – uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Dwie uczennice klasy IID gimnazjum Małgorzata Miklaszewska i Weronika przygotowały film pt. „5 problemów” . Opiekun - Ewa Kaniewska.

 

   

Strona 1 z 4