• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg
UCZEŃ GIM KONKURSY

KONKURSY

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MULTITEST 2016 - BIOLOGIA

Wyróżnienia otrzymali:

Agata Krupińska – klasa ID

Przemysław Sęk – klasa IID

Michalina Pietrzak - Klasa IIID

Szymon Viscardi - Klasa IIIA

Alicja Guzik - Klasa IIIA

 

Wojewódzki konkurs filmów przyrodniczych

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Filmów Przyrodniczych pt. „EKO-KADR” dla uczennic klasy ID Gimnazjum nr 2 w Skierniewicach: Weroniki Psyk i Agaty Krupińskiej

24 listopada 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Filmów Przyrodniczych pt.”EKO-KADR”

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkolno-Gimnazjalnych nr 1 w Radomsku i był adresowany do uczniów w trzech kategoriach wiekowych – uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgomnazjalnych. Podczas imprezy wręczono laureatom nagrody i zaprezentowano nagrodzone filmy. Dwie uczennice klasy ID gimnazjum Agata Krupińska i Weronika Psyk przygotowały film pt. „Dzień dobry las” . Opiekunem uczennic jest Ewa Kaniewska.

 

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Korowód”

Dnia 20.10. 2016 r. odbył się I etap Międzyszkolnego Konkursu Muzycznego „Korowód”, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach Filia nr 2.

Uczniowie odpowiadali pisemnie na 20 pytań z zakresu życia i twórczości  Marka Grechuty.

Dnia 27.10.2016 r. odbył się II etap konkursu „Korowód”. Polegał on na wysłuchaniu

i odgadnięciu 15 z 20 utworów twórczości Marka Grechuty.

I miejsce Karolina Orłowska , kl. Id gim

III miejsce Małgorzata Miklaszewska, kl. I d gim

wyróżnienie Agata Krupińska, kl. Id gim

GRATULUJEMY!!!

opiekun: Iwona Galińska

   

Konkurs Recytatorski

W ramach obchodów Dnia Papieskiego w Diecezji Łowickiej, w sobotę 8 października odbył się w Łowiczu Konkurs Recytatorski Poezji Chrześcijańskiej „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Nasze gimnazjum reprezentowała Małgorzata Miklaszewska z klasy Id , która zajęła II miejsce!

Nagrodą okazała się ciekawa pozycja książkowa i wycieczka do Warszawy (Escape Game, Niewidzialna Wystawa i Muzeum ks. Popiełuszko)

Małgosia wraz z Alicją Baran z kl. Id bardzo ładnie zaprezentowały się również podczas Konkursu Poezji Chrześcijańskiej Śpiewanej wykonując w duecie hymn Światowych Dni Młodzieży „Błogosławieni Miłosierni”.

   

Strona 4 z 4