UCZEŃ GIM SPORT

INFO SPORT

Tenis stołowy

W dniu 15.11.2017 w Zelowie odbył się finał wojewódzki w tenisie stołowym dziewcząt. Nasza drużyna w składzie Natalia Wieczorek kl. II c oraz Kinga Częstochowska III a zajęły VIII miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem drużyny był p. Adam Mostowski.

W dniu 07.11.2017 W Białej Rawskiej odbył sie półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny :

Dziewczęta:

Natalia Wieczorek  kl. II c

Martyna Skrzeczkowska II a

I miejsce oraz awans do finału wojewódzkiego.

Chłopcy:

Wojtek  Jasik  VII a

Krzysztof Janus IIIa

Maciej Ostrowski IIIa

Miejsca V-VIII.

Zawodnikom gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

Opiekunem drużyn był pan Adam Mostowski.

Tenis stołowy dziewcząt

W dniu 15 listopada uczennice naszego gimnazjum: Martyna Madejska, Martyna Skrzeczkowska i Natalia Wieczorek brały udział w rozgrywkach w tenisie stołowym w Zelowie. W turnieju wzięło udział 12 drużyn z województwa. Nasza reprezentacja uplasowała się na drugiej pozycji.

Opiekunem była p. Małgorzata Cuper. Gratulujemy!

Festiwal Sztafet Vena Sport

23 września 2016 roku na stadionie AZS w Łodzi odbył się Festiwal Sztafet Vena Sport. Zawodnicy rywalizowali w sztafetach 4x100 m oraz w tzw. sztafetach szwedzkich. Uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową nr 5 i Gimnazjum nr 2 wypadli w tych zawodach znakomicie.

W rywalizacji szkół gimnazjalnych sztafety 4x100m dziewcząt ( 57,00 s) i chłopców ( 51,62 s ) wywalczyły srebrne medale, a dziewczęta startujące w sztafecie szwedzkiej z czasem 2:46,59 zdobyły medal brązowy.

Skład sztafet: 4x100 dziewdząt: Sitarek Weronika, Surlit Dominika, Trojanowska Klaudia, Wróblewska Wiktoria, 4x100m chłopców:Czarnecki Kacper, Dudkiewicz Maciej, Pastucha Bartosz, Pękala Krystian, sztafeta szwedzka: Częstochowska Kinga,Krakowiak Maja, Kroc Zuzanna, Sitkiewicz Klaudia.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunami sztafet byli Justyna Wudkiewicz i Piotr Charzewski.