• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
 • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg
UCZEŃ GIM ARCHIWUM

ARCHIWUM G

Turniej Coca Cola Cup


Zawody odbyły się 23.03.2015 w Strzybodze, był to pierwszy etap Coca Cola Cup. Nasza drużyna w składzie Hubert Gutkowski, Michał Karwat, Kacper Orysiak, Bartek Rzepecki, Paweł Krawczyk, Patryk Kuśmierczyk, Marcin Muras, Rafał Piła. Zajęła pierwsze miejsce i awansowała do dalszego etapu turnieju.

 

DZIEŃ PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH 01.04.2015

PLAN DLA GIMNAZJALISTÓW

9.00 – 9.30 – Przedstawienie w języku angielskim(wszyscy uczniowie na dużej Sali gimnastycznej)

9.35 – 10.20 –klasy II Duża sala gimnastyczna

 • Pierwsza Pomoc
 • Składak – motorower

9.35 – 10.20 – klasy Ia,b i uczniowie klas III, którzy nie prezentują w tym dniu , sala nr 1

 • Podróż przez kontynenty (2 projekty)
 • Złudzenie optyczne

9.35 – 10.20 – klasy Ic, d , sala nr2

 • Tradycje Świąteczne w Polsce i w Rosji
 • Rosyjska Matrioszka
 • Mądre żywienie, zdrowe pokolenie

10.30 – 11.15 – klasy I i III – duża sala

 • Mini Puchar Polski w piłce siatkowej
 • Szkolne Mistrzostwa świata w piłce nożnej
 • Pierwsza pomoc

10.30 – 11.15 – klasy IIa, b,c , sala nr 1

 • Podróż przez kontynenty (2 projekty)
 • Złudzenie optyczne

10.30 – 11.15 – klasy IId, e , sala nr 2

 • Szoguni, kimona, pocky – historia i kultura Japonii
 • Mądre żywienie, zdrowe pokolenie
 

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

W dniach 20-22. III. 2015 r. dziewczęta z naszej szkoły uczestniczyły w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek w Kozienicach – ANTENKA 2015.
W Turnieju uczestniczyły dwa zespoły z Rumunii, zespół z Czech oraz siedem Polskich drużyn –  z Radomia, Sandomierza, Łodzi, Moniek, Skierniewic oraz dwa zespoły z Kozienic. Nasze dziewczęta w fazie początkowej wygrały rozgrywki w swojej grupie, pokonując jeden z zespołów z Rumunii, zespół z Kozienic, zespół z Radomia, oraz ulegając Czeszkom 2:1 (najlepszy stosunek setów zadecydował o zajęciu I miejsca w grupie). W fazie play-off spotkaliśmy się z drużyną ŁKS SMS Łódź. Wygrywając 2:0 dziewczęta awansowały do finałowego meczu o I miejsce w turnieju. W finale zagraliśmy z zespołem UKS MSM OLIMPIC Mońki. Po bardzo wyrównanym, obfitującym w liczne zwroty akcji meczu, dziewczęta wygrały 2:1 , tym samym zajmując I miejsce w turnieju. Dodatkową radość sprawiło dziewczynom zaproszenie na wrzesień, na Turniej Kadetek do Rumunii. Niestety wiele wskazuje na to, że zbyt duże koszty takiego wyjazdu, nie pozwolą nam skorzystać z tego jakże atrakcyjnego zaproszenia.

trener drużyny: p. Piotr Charzewski

   

Turniej międzypowiatowy Piłki Siatkowej Dziewcząt

 

W dniu 17 marca 2015 r odbył się w Międzyborowie Turniej międzypowiatowy Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół gimnazjalnych (ranga mistrzostw rejonu). Do Turnieju stanęły Gimnazja z : Radomia, Nadarzyna, Grodziska Mazowieckiego, Lesznowoli, Podkowy Leśnej, Międzyborowa i Skierniewic. Zarówno Gimnazjum z Nadarzyna jak i nasze, ze Skierniewic, zgłosiło do turnieju po dwie drużyny. Łącznie do rywalizacji stanęło 9 zespołów. Każda z drużyn musiała rozegrać po 5 spotkań, co
wymagało bardzo dużego wysiłku i koncentracji. Ostatecznie drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły bardzo dobre II i V miejsce w turnieju.
Dziewczęta grały w składach:
1. Czerwińska Gabriela, Duda Paulina, Kłąb Paulina, Kobus Joanna, Kowalczyk Weronika, Strączyńska Maja, Tuczko Roksana (kapitan), Tymendorf Kinga.
2. Herbut Julia, Jaśniewska Wiktoria, Kwiatkowska Daria, Koźbiał Małgorzata, Szwed Oliwia (kapitan), Śmieszek Monika, Tagowska Anna, Tuczko Nella.
Opiekun: p. Piotr Charzewski
 

Turniej piłki siatkowej

 

W dniu 13 marca 2015 r w Rawie Mazowieckiej odbył się turniej rejonowy piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych, w ramach rozgrywek Gimnazjady, organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Łodzi. W zawodach tych dziewczęta reprezentujące naszą szkołę, po bardzo wyrównanym meczu finałowym z Gimnazjum z Rawy Mazowieckiej, decydującym o awansie do finału Mistrzostw Województwa, ostatecznie uległy, przegrywając 2:1 i  zajęły II miejsce.  Dziewczęta wystąpiły w składzie: Czerwińska Gabriela, Duda Paulina, Kobus Joanna, Kowalczyk Weronika, Szwed Oliwia, Strączyńska Maja, Śmieszek Monika, Tuczko Roksana, Tymedorf Kinga, Herbut Julia, Kłąb Paulina, Jaśniewska Wiktoria, Kwiatkowska Daria, Koźbiał Małgorzata.
Opiekun: p. Piotr Charzewski
   

Strona 7 z 16