• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg
UCZEŃ GIM ARCHIWUM

ARCHIWUM G

Wolontariat

Zabawki, które zebraliśmy w szkole i przekazaliśmy na ręce dyrektora szpitala już trafiły w ręce małych pacjentów oddziału dziecięcego.

Monika Klepaczko - Gorczyca

 

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Uczniowie naszej szkoły zorganizowali z tej okazji konferencję, podczas której został rozstrzygnięty III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wolontariacie-zajęliśmy II miejsce :). Przekazaliśmy także zebrane zabawki, gry i książki,które osobiście odebrał obecny na konferencji dyrektor skierniewickiego szpitala.
Zbiórkę organizujemy co roku przed świętami i przekazujemy je dla dzieci przebywających na oddziale dziecięcym naszego szpitala.Podczas konferencji odbyły się także prezentacje szkolnych klubów wolontariusza i część artystyczna w wykonaniu naszych uczniów. Tradycyjnie już zaproszonych gości poczęstowaliśmy ponad 10-kilogramowym tortem .

Po południu, o godz. 17.00 w starostwie byliśmy współorganizatorami koncertu, z którego całkowity dochód został przeznaczony dla hospicjum. Nasi uczniowie prowadzili część artystyczną przygotowaną przez wolontariuszy. Podczas koncertu wręczono tytuły "przyjaciół hospicjum" - tytuł taki otrzymał także dyr. Stanisław Pietrzkowski gratulujemy i serdecznie dziękujemy!!!


W sobotę, 6 grudnia wolontariusze wzięli udział w "Mikołajkowych cudach", które miały miejsce na skierniewickim rynku. Pracowaliśmy przy stoisku hospicjum, roznosiliśmy ulotki i sprzedawaliśmy hospicyjne maskotki słonia.

Monika Klepaczko-Gorczyca

 

Zawody powiatowe w sztafetach pływackich

25.11.2014r na Pływalni Miejskiej Nawa w Skierniewicach odbyły się zawody powiatowe w sztafetach pływackich. Wśród gimnazjalistów zarówno sztafeta chłopców jak i dziewcząt z naszej szkoły wywalczyły awans do zawodów rejonowych plasując się kolejno na: II i III pozycji.

Skład sztafety dziewcząt: Karolina Faszczewska IIIa, Weronika Kowalczyk IIIa, Daria Kwiatkowska IIa, Karolina Wrzodak IIId, Izabela Juźwiuk IIb, Oliwia Szwed IIIa, Paulina Safarzyńska IId, Julia Herbut IIa, Agnieszka Przybysławska Id, Aleksandra Mrówka IIa, Paulina Rewcio IIIa, Weronika Śliczniak IIb. Opiekunem drużyny była pani Monika Mularczyk.
Skład sztafety chłopców: Bartłomiej Matysiak IIId, Juliusz Nagórka IIIc, Bartosz Karbowiak IIIc, Jakub Skarżyński IIId, Karol Gansner IIb, Mateusz Glejzer IIb, Mateusz Erwiński IIb, Piotr Czerwiński Ia, Jakub Wierzbicki IIIc, Krzysztof Juraś IIId. Opiekunem drużyny był pan Piotr Charzewski.

 

 

   

11 LISTOPADA 2014

Tak świętowaliśmy 11 LISTOPADA 2014r w ZSSO:

Akademię przygotowały: D.Hałatiuk, E.Pietrzak, M.Brzezińska, M.Zdzieszyńska.

 

Szkolna Liga Pływacka

22.10.2014 na Pływalni Miejskiej Nawa odbyła się I Edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyła 10-osobowa grupa uczniów naszego gimnazjum. Na podium stanęli:

I miejsce klasy I 50 m stylem klasycznym - Agnieszka Przybysławska (43,?)
I miejsce klasy II 50 m stylem grzbietowym - Izabela Juźwiuk (38,22)
I miejsce klasy III 50 m stylem dowolnym - Karolina Faszczewska (29,88)
I miejsce klasy III 50 m stylem klasycznym - Mateusz Trebnio (37,09)
II miejsce klasy II 50 m stylem klasycznym - Aleksandra Mrówka (41,31)
II miejsce klasy III 50 m stylem klasycznym - Jakub Wierzbicki (37,65)
II miejsce klasy III 50 m stylem dowolnym - Bartosz Karbowiak (31,35)
Poza podium uplasowali się: Krzysztof Juraś i Julian Nagórka (obydwaj 50 m stylem klasycznym).

Opiekunem uczniów była pani Monika Mularczyk
GRATULUJEMY

   

Strona 10 z 16