Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

"DZIEŃ ZIEMI" W KLASIE II b

25 kwietnia uczniowie klasy 2b uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych z okazji Dnia Ziemi pt. "Rozpoznawanie tropów i śladów zwierząt" Zajęcia poprowadziła Pani Kinga Nowak z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddziału Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w Skierniewicach, która ciekawie zaprezentowała tropy i ślady, które można spotkać w parkach czy lasach, na koniec dzieci wykonały odciski wybranych tropów w masie solnej.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.