^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Nauczyciela w naszej szkole obchodzony był uroczyście i radośnie. Gościliśmy Wiceprezydenta Miasta Skierniewice p. Jarosława Chęcielewskiego, Radnego p. Tomasza Chadamika, Przewodniczącego Rady Rodziców p. Leszka Jeka, Zasłużoną dla Miasta Skierniewice p. Marię Czyżykowską–Karczewską oraz jak co roku Nauczycieli – Emerytów. Były kwiaty i nagrody a uczniowie w prezencie przygotowali program artystyczny, podczas którego wielu nauczycieli mogło siebie rozpoznać….

Tekst/foto Anna Miklaszewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.