^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

8 listopada w Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali się w montażu słowno- muzycznym ukazującym wydarzenia prowadzące do odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada 1918 roku. Wiersze oddawały nastrój tamtych, jakże trudnych i ważnych, momentów w historii Polski. Atmosferę uroczystości stworzyły pieśni wykonane przez solistów i chór prowadzony przez panią Iwonę Galińską. Wielkie brawa i wyrazy uznania dla występujących!

Tekst: Agnieszka Fastyn
 Foto: Michał Dudek/Monika Zdrojewska 

 

 

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.