^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

SPOTKANIE WIGILIJNE KLASY V E

19 grudnia 2019r. w godz.17.00-19.00 w sali nr 15 ZSSO odbyło się spotkanie wigilijne uczniów klasy 5E z rodzicami i nauczycielami- łącznie 56 osób. Po uroczystym odczytaniu fragmentu Biblii wszyscy podzielili się opłatkiem. W trakcie wigilii śpiewano kolędy, wychowawczyni Monika Zdrojewska przypomniała zwyczaje wigilijne i świąteczne. Zebranych odwiedził Św.Mikołaj, który wręczył prezenty wszystkim zebranym, ale trzeba było się wykazać znajomością wiersza, piosenki, tańca czy sprawnością fizyczną. Było wspaniale! Wszyscy życzyli sobie WESOŁYCH ŚWIĄT!

Tekst/foto Monika Zdrojewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.