Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "ZAKŁADKA DO KSIAŻKI"

Kolejny konkurs w świetlicy rozstrzygnięty . Tym razem tematem była „Zakładka do książki”. Nagrodzone prace posłużyły do dekoracji świetlicy szkolnej.  

Nagrodzeni uczniowie 

Kategoria klas pierwszych:  

I miejsce – J. Szymajda  I c 

II miejsce – L. Rak  I c 

III miejsce – A.Puchalska I c 

Kategoria klas drugich:  

I miejsce – H. Maszkowska  II e 

II miejsce – Z. Kalkowska II e 

III miejsce – N. Przybyszewska II e  

Kategoria klas trzecich:  

I miejsce – Z. Blus III e 

II miejsce – O. Rak III e 

III miejsce – M. Kielan III e 

                    A. Wolniak III f

 Za udział w konkursie: 

  1. Galiński III d
  2. Przybył III e

KONKURS "ZWIASTUNY WIOSNY"

19 marca 2024 roku w świetlicy szkolnej został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Zwiastuny wiosny". Prace laureatów zostały wykorzystane jako wiosenna ozdoba świetlicy . 
Nagrodzeni uczniowie:

Kategoria klas I

I miejsce - M. Kielan I e
                  B. Zielonko I a

II miejsce - A. Krakowiak I b

III miejsce - H. Wnuk I b

Kategoria klas II

I miejsce - G. Wieprzkowicz II c                 

II miejsce - J. Dudek II d
                   L. Marcinowski II d

 III miejsce - I. Śladewska II d
                  M. Rutkowska II e

Kategoria klas III

I miejsce - M. Kielan III e               

II miejsce - Z. Blus III e
                  N. Skrobisz III e

III miejsce - I.Grejzner - Michalak III e
                   A. Kozłowska III e

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "MOJE FERIE"

Kolejny konkurs w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty. 

Tym razem tematem były „Moje Ferie” . Uczniowie w pracach przedstawiali najciekawszy moment zimowego odpoczynku. 

 Dziewczęta : 

I miejsce – A. Krakowiak   I A 

II miejsce – A. Tendaj   III F 

III miejsce – G. Wieprzkowicz  II C 

                     Szwonek I B 

 Chłopcy: 

I miejsce – P. Krawczyk  III E 

                    Sz. Krakowiak  III E 

II miejsce – A. Bedełek  II C 

III miejsce – L. Krawczyk  II B 

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.