Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

PODSTAWOWE ALERGENY POKARMOWE

PODSTAWOWE ALERGENY POKARMOWE WYSTĘPUJĄCE W POSIŁKACH

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak, aby rodzic miał świadomość, że w doniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergiami i nietolerancją pokarmową. W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleźć spis alergenów, a przy każdym daniu numer alergenu jaki zawiera to danie.

Czytaj więcej...

INFORMACJA W SPRAWIE ORGANIZACJI OBIADÓW W SZKOLNEJ STOŁÓWCE

Szanowni Rodzice,

  Informacja o kosztach wyżywienia pojawia się w wiadomości e-mail podanym przez rodziców w karcie zgłoszeniowej z początkiem każdego miesiąca. Koszt jednego obiadu dla ucznia w roku szkolnym 2022-2023 wynosi 5,50 zł. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt  z Intendentem ZSSO.

Wpłaty za obiady powinny być dokonywane do 20-tego dnia następnego miesiąca. ( za wrzesień należy zapłacić  do 20- października). W przypadku braku wpłaty wydanie posiłku dziecku będzie wstrzymane do czasu uregulowania należności.

Dokonując wpłaty za obiady należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę. Wpłat za obiady należy dokonywać   na podany numer konta: 77 1020 3352 0000 1802 0193 3845.

Nieobecność na obiedzie powinna być zgłoszona do godziny 9.00.

tel: 572 157 902

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

idziennik: Intendent

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.