^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

SPOTKANIE WIGILIJNE KLASY V E

19 grudnia 2019r. w godz.17.00-19.00 w sali nr 15 ZSSO odbyło się spotkanie wigilijne uczniów klasy 5E z rodzicami i nauczycielami- łącznie 56 osób. Po uroczystym odczytaniu fragmentu Biblii wszyscy podzielili się opłatkiem. W trakcie wigilii śpiewano kolędy, wychowawczyni Monika Zdrojewska przypomniała zwyczaje wigilijne i świąteczne. Zebranych odwiedził Św.Mikołaj, który wręczył prezenty wszystkim zebranym, ale trzeba było się wykazać znajomością wiersza, piosenki, tańca czy sprawnością fizyczną. Było wspaniale! Wszyscy życzyli sobie WESOŁYCH ŚWIĄT!

Tekst/foto Monika Zdrojewska

PASJONACI HISTORII NA TARGACH KSIĄŻKI

29 XI - w rocznicę wybuchu powstania listopadowego,  grupa pasjonatów historii udała się do Muzeum Wojska Polskiego i na Targi Książki Historycznej do Warszawy. Wyjazd stał się szkolną tradycją i co roku wzbudza coraz większe zainteresowanie. Organizatorem przedsięwzięcia jest od lat p. Dorota Hałatiuk.

Tekst/foto Anna Miklaszewska

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

"Cały rok czekamy, patrzymy w okienko
Oj, żeby Mikołaj przyjechał tu prędko...."

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

8 listopada w Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali się w montażu słowno- muzycznym ukazującym wydarzenia prowadzące do odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada 1918 roku. Wiersze oddawały nastrój tamtych, jakże trudnych i ważnych, momentów w historii Polski. Atmosferę uroczystości stworzyły pieśni wykonane przez solistów i chór prowadzony przez panią Iwonę Galińską. Wielkie brawa i wyrazy uznania dla występujących!

Tekst: Agnieszka Fastyn
 Foto: Michał Dudek/Monika Zdrojewska 

 

 

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.