^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

HOKEJ NA TRAWIE

18.10.2021 r. do Skierniewic na prośbę KS Polonii Skierniewice przejechali  przedstawiciele Polskiego Związku Hokeja na Trawie Mateusz Grochal   (osoba zajmująca się  rozwojem hokeja na trawie w Polsce) wraz z zawodnikami Kadry Narodowej  w celu promocji dyscypliny olimpijskiej jaką jest hokej na trawie. Promocja i zajęcia hokeja na trawie przeprowadzone zostały w Skierniewicach w Szkole Podstawowej  nr 5 i Szkole Podstawowej nr 7 .

 Przedstawiciele PZHT wykazali się profesjonalizmem, zajęcia przeprowadzone były z dużym zaangażowaniem,  były interesujące, ciekawe a przede wszystkim aktywne. W prowadzeniu zajęć ze strony Polonii Skierniewice  wsparcia udzielili trenerka – Lubov Tsymonchyk oraz zawodnik Karol Baranowski.

 Treningi dla dzieci z osiedla Rawka odbywać się będą  od 19 października 2021we wtorki i czwartki w godz. 16:30 -18:00 w Szkole Podstawowej nr 7  

 Treningi dla dzieci z miasta Skierniewice odbywać się będą od 3 listopada 2021 w środy i piątki w godz. 19:00-20:00 na nowej hali OSIR nr 2 ul. Pomologiczna 8

 Wszystkich chętnych Zapraszamy do trenowania hokeja na trawie .

 KS Polonia Skierniewice składa serdeczne podziękowania Dyrekcji SP nr 5 i 7  za pomoc w pokazach Hokeja na Trawie.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.