Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

SUKCESY NASZYCH PŁYWAKÓW W SZKOLNEJ LIDZE PŁYWACKIEJ - KLASY I - III

28 listopada odbyła się Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka o PUCHAR PREZESA PŁYWALNI MIEJSKIEJ  "NAWA", w której naszą szkołę reprezentowali najmłodsi uczniowie.  

Nasi uczniowie stanęli na podium w następujących konkurencjach:   

Natalia Karchier kl. 2b – 3 miejsce stylem dowolnym 

Wojciech Ostymczuk kl. 2e - 3 miejsce stylem dowolnym 

Jakub Cichoradzki kl. 3f– 3 miejsce stylem dowolnym 

Stanisław Wierzbicki kl. 1b- 2 miejsce stylem dowolnym 

 Ponadto na wyróżnienia zasługują uczniowie, którzy zajęli wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce:  

DZIEWCZĘTA  

  • Markowska Lena kl. 3d- 5 miejsce 
  • Wiktoria Pintara kl. 3b – 8 miejsce 
  • Alicja Nagłowska kl. 3a – 9 miejsce 
  • Antonina Markowska kl. 2a – 4 miejsce 
  • Maria Zabost kl.2e – 5 miejsce 
  • Anastazja Kos kl. 2a – 6 miejsce 
  • Zofia Wojcieska kl. 2a – 10 miejsce 
  • Nadia Jachowicz kl. 1c – 9 miejsce 
  • Hanna Walczak kl.3d – 9 miejsce (styl grzbietowy) 

 CHŁOPCY   

  • Wojciech Ziombski kl. 3b- 9 miejsce 
  • Jan Wąsiński kl.2c- 6 miejsce 
  • Ignacy Przybyła kl.2b- 7 miejsce 
  • Kajetan Kaliszek kl.1b- 10 miejsce  

 GRATULUJEMY!   

 

SUKCESY NASZYCH PŁYWAKÓW W SZKOLNEJ LIDZE PŁYWACKIEJ

30 listopada 2023 roku odbyła się zimowa sesja Szkolnej Ligi Pływackich.
Uczniowie klas 4÷8 rywalizowali ja dystansach 50 m w stylu dowolnym, grzbiecie i klasyku (klasy 4÷6 25 m) Reprezentacja szkoły startowała również w sztafecie mieszanej 10x25 m i zajęła II miejsce.
Skład sztafety:
  • dz kl IV Wolniewicz Katarzyna
  • ch kl IV Denisiuk Antoni
  • dz kl V Salkowska Maja
  • ch kl V Reszka Artur
  • dz kl VI Krawczyk Nella
  • ch kl VI Sałkowski Tymon
  • dz kl VII Kuśmierczyk Maja
  • ch kl VII Reszka Jan
  • dz kl VIII w zast. Jabłońska Alicja
  • ch kl VIII w zast. Jachowicz Piotr
Indywidualnie reprezentanci naszej szkoły zdobyli 13 medali
I miejsca:
  • Wolniewicz Katarzyna styl dowolny klasy IV czas 40,80
  • Sałkowska Maja - styl klasyczny klasy V czas 21,63
  • Krawczyk Nella - styl dowolny klasy VI czas 33,73
  • Sałkowski Tymon - styl grzbietowy klasy VI czas 33,40
II miejsca:
  • Wiśniewska Blanka styl grzbietowy klasy V czas 51,67
  • Jachowicz Piotr styl grzbietowy klasy VII czas 45,31
  • Kuśmierczyk Maja styl grzbietowy klasy VII czas 41,87
III miejsca:
  • Kaniewska Kaja styl dowolny klasy IV czas 44,24
  • Nierenberg Kazimierz styl dowolny klasy V czas 38,40
  • Boryna Szymon styl grzbietowy klasy VI czas 48,32
  • Reszka Jan styl dowolny klasy VII czas 36,37
  • Jabłońska Alicja styl grzbietowy klasy VII czas 46,96
  • Wacławek Roch styl klasyczny klasy VII czas 65,65
GRATULUJEMY!
 
Opiekunowie grupy Ewa Milczarek Karolina Kuśmierczyk
 

IGRZYSKA DZIECI - PIŁKA RĘCZNA

21.11.2023 uczniowie klas 4÷6 przystąpili do rywalizacji powiatowej w piłkę ręczna w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego.

Reprezentacja dziewcząt:

  • Tartanus Liliana 5a
  • Murawska Lena 5a
  • Denisiuk Amelia 5a
  • Urbaniak Aniela 5a
  • Antosik Wiktoria 5b
  • Krawiec Barbara 6a
  • Pień Magdalena 6a
  • Żaczkiewicz Alicja 6a

    Dziewczęta zajęły II miejsce a na wyróżnienie zasługuje świetna gra Magdy, która dzielnie broniła w naszej bramce.

    Opiekun Ewa Milczarek

    Reprezentacja chłopców:

  • Biedrzycki Miłosz
  • Borowiec Gabriel 6a
  • Boryna Szymon 6b
  • Budynek Oskar 5a
  • Dzierba Marcel 6a
  • Jędrzejczak Igor 5a
  • Kosmatka Adam 6e
  • Łyszkowicz Jan 5a
  • Nagórka Franciszek 6d
  • Nasulewicz Bartosz 5a
  • Pałczyński Jan 6a
  • Popovics Peter 6b
  • Szewczyk Bartosz 5a
  • Tomczyński Bartłomiej 5a

    Chłopcy po bardzo trudnym pierwszym meczu ostatecznie zajęli III miejsce w powiecie. Brawa dla wszystkich a wyróżnienie trafią do Bartka Nasulewicza za super grę w polu oraz Marcela Dzierby za świetna grę w bramce. Pierwszy emocjonujący mecz chłopców to gra 2x7 minut wynik 0:0 dogrywka 2x3 minuty wynik 0:0 rzuty karne po 14 zawodników wynik 0:0 złota bramka przeciwników pozbawiła nas szans na grę o pierwsze miejsce w turnieju.

    Opiekun Michał Mularczyk

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.