Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

KOLEJNE ZWYCIĘSTWA LEKKOATLETÓW

W dniu 24 05.2024 roku reprezentacja dziewczynek i chłopców klas 4÷6 rywalizowała na zawodach rejonowych w Kutnie w Czwórboju LA Zespół dziewcząt w składzie Barbara Krawiec 6a Lena Murawska 5a Amelia Denisiuk 5a Łucja Rosa 5a Liliana Tartanus 5a Karolina Lentner 4a zajęły II miejsce i awansowały do zawodów wojewódzkich. Zespół chłopców w składzie Jan Łyszkowicz 5a Adam Kosmatka 6e Franciszek Nagórka 6d Vladyslav Orelskyi 7e Błażej Wójciński 6c Dawid Wybraniec 6a zwyciężyli rywalizację chłopców zajmując I miejsce Gratulacje Opiekunami zespołów buły Panie Justyna Wudkiewicz i Ewa Milczarek

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.