Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

FINAŁ WOJEWÓDZKI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

W dniu 5 06.2024 roku odbyły się Finały Wojewódzkiego w Czworboju Lekkoatletycznym w Zduńskiej Woli. Rywalizowały dzieci z rocznikow klas 4÷6. Zespół dziewcząt w składzie Barbara Krawiec 6a Lena Murawska 5a Amelia Denisiuk 5a Łucja Rosa 5a Liliana Tartanus 5a Zuzanna Rosa 6d zajęły VI miejsce w województwie Wielki sukces odnotował Barbara Krawiec ktora swoimi wynikami potwierdziła prym w województwie wygrywając rywalizację indywidualna🏆 Zespół chłopców w składzie Adam Kosmatka 6e Franciszek Nagórka 6d Vladyslav Orelskyi 7e Błażej Wójciński 6c Dawid Wybraniec 6a Świderek Filip 6b zajęli IV miejsce w województwie Gratulacje Opiekunami zespołów byli Ewa Milczarek i Łukasz Korwek

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.