Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

#POZBIERAJMY III EDYCJA

Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele już po raz trzeci rusza akcja ,,POZBIERAJMY'' pod skrzydłami Fundacji ,,Zobacz więcej" (www.zobaczwiecej.org), do której w tym roku dołączyła nasza szkoła. Jako społeczność szkolna chcemy pomóc w słusznej sprawie. Dlatego też na terenie szkoły do dnia 24 września będziemy zbierać fanty: książki, zabawki , gry i pluszaki , które zostaną przekazane na licytację. Fanty juz od dziś bedzie można zostawić w sali 204 pani Moniki Klepaczko-Gorczycy oraz w gabinecie 121 psychologa szkolnego Agaty Adamczyk. Uczniowie klas I-III będą mogli zostawić przyniesione przedmioty do wychowawcy klasy. Pomaganie ma znaczenie.

psycholog Agata Adamczyk

Monika Klepaczko-Korczyca

Szkolny Klub Wolontariusza

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.