^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

SUKCES W X REGIONALNYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

 Na początku grudnia 2020 odbył się X Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej w Godzianowie. Ze względu na pandemię, każdy uczestnik zobowiązany był e-mailem przesłać nagranie z pieśnią patriotyczną.
Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów:
- Szymon Pawłowski - kl. IV b,
- Antonina Nagórka- kl. VI b,
- Agata Galińska, kl. VII d.
Decyzją jury III miejsce w kategorii I zajął Szymon Pawłowski, uczeń klasy IV b.


Gratulujemy!

 

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Kolęd o Pastorałek. Jury konkursu w składzie: Pani Iwona Galińska - przewodnicząca, Marzanna Śmiechura, Anna Miklaszewska, Katarzyna Kowalska, Anna Dąbrowska i Jadwiga Czajkowska po wysłuchaniu nagrań wszystkich wykonawców i burzliwych obradach zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień:

Klasy IV

I miejsce - Roch Wacławek - klasa IV B

II miejsce - Zuzanna Adamczyk - klasa IV E

III miejsce - Piotr Bystrzanowski - klasa IV A

WYRÓŻNIENIE - Igor Paruzel - klasa IV B

klasy V

I miejsce - Dominika Ogrzyńska - klasa V B

II miejsce - Jan Zagibajło - klasa V B

III miejsce - Tomasz Zieliński - klasa VB

klasy VI

I miejsce - Zofia Wiśniewska; Antonina Nagórka - klasa VI B

II miejsce - Gabriela Kowara - klasa VI F

III miejsce - Szymon Łojszczyk - klasa VI D

klasy VII

I miejsce - Weronika Góraj - klasa VII C

II miejsce - Inez Olczyk; Agata Galińska - klasa VII D

III miejsce - Adam Zieliński - klasa VII B

Gratulujemy!

 

SZKOLNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

  

 W bieżącym  roku szkolnym, na przełomie listopada i grudnia, ze względu na pandemię, Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej odbył się online na platformie Microsoft Teams w zespole ,,Konkursy muzyczne 4-8”.

            Komisja konkursowa w składzie: Pani Katarzyna Kowalska,  Pani Anna Dąbrowska,  Pani Anna Miklaszewska, Pani Iwona Galińska, wyłoniła następujących zwycięzców konkursu

 
kl. IV:

I miejsce Szymon Pawłowski, kl. IV b

II miejsce Igor Paruzel, kl. IV b

III miejsce Roch Wacławek, kl. IV b

wyróżnienia: Julia Wieteska, kl. IV a; Maja Kuśmierczyk, kl. IV b

  kl. V-VI:

I miejsce  Antonina Nagórka, kl. VI b

II miejsce Julia Nowakowska, kl. VI d

III miejsce Xanthia Huben, kl. V a

wyróżnienia: Marta Grzeszkiewicz, kl. VI b; Zofia Gierach, kl. VI a

 kl. VII:

I miejsce Miłosz Oręziak, kl. VII c

II miejsce Inez Olczyk, kl. VII d; Agata Galińska, kl. VII d

  GRATULUJEMY!

LAUREACI I WYRÓŻNIENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST Z HISTORII

 
Gratulujemy LAUREATOM i WYRÓŻNIONYM  w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST
z historii:

  • Luiza Pawłowska - uczennica klasy VIII b - IV miejsce, tytuł LAUREATA i nagroda książkowa;
  • Jacek Wasilewski - uczeń klasy VIII b -  VIII miejsce, tytuł LAUREATA;
  • Julia Bachura - uczennica klasy VII b - IX miejsce, tytuł LAUREATA;
  • Patrycja Pakuła - uczennica klasy VIII b - DYPLOM WYRÓŻNIENIA;
  • Maja Bełc - uczennica klasy VII b - DYPLOM WYRÓŻNIENIA;

Nauczyciel uczący: Pani Anna Miklaszewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.