• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg

Komunikat dotyczący półkolonii zimowych

Komunikat dotyczący półkolonii zimowych dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Skierniewicach organizowanych przez Miasto Skierniewice w budynku Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących.

Półkolonie zimowe organizowane są w dniach 29.01.2018r. – 09.02.2018r.
Karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku wydawane będą od poniedziałku - 18.12.2017r. w sekretariacie szkoły w godzinach pracy 7.30 – 16.00. Ilość miejsc ograniczona.

Warunkiem uczestnictwa w zimowisku jest złożenie do dnia 22.12.2017r. prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika oraz wniesienie opłaty w wysokości 4,50/osobodzień za wyżywienie w pierwszym dniu pobytu dziecka na półkoniach.

W przypadku, gdyby Organizator dysponował wolnymi miejscami, w dniu 27.12.2017r. zostaną wydane Karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku dla osób, które
nie miały możliwości pobrania kart w pierwszym terminie. O przyjęciu dziecka będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w zimowisku jest złożenie prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika do dnia 28.12.2017r.oraz wniesienie opłaty w wysokości 4,50/osobodzień za wyżywienie w pierwszym dniu pobytu dziecka na półkoniach.

 

Ogłoszenie

 

 

Andrzejki

Andrzejki w naszej szkole upłynęły pod znakiem wspólnej, udanej  zabawy zorganizowanej przez samorząd szkolny. Dyskotekę prowadził Dj Burzynsky a wróżby andrzejkowe jak co roku przygotowali uczniowie aktywu bibliotecznego.

Opr. i foto A.M.

 

„Nie Zmarnuj Swojego Życia”

„Nie Zmarnuj Swojego Życia!” – to przesłanie usłyszała młodzież w naszej szkole.

Dla Bęsia i Dj Yonasa (tworzących skład RYMCERZE) nie ma tematów tabu. Sami wiele przeżyli. Wiedzą, jak trudny start mają niektórzy nastolatkowie i jak bardzo trudno o asertywność wśród grupy rówieśniczej. Od ponad 4 lat spotykają się z młodzieżą i uświadamiają ich o skutkach uzależnień. Ich zadaniem jest motywowanie uczniów do nauki pokazując, jak wiele mogą stracić wybierając złą drogę.

Projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia” skierowany jest do młodzieży w całej Polsce. Podczas dwugodzinnego, dynamicznego spotkania, mini-wykłady o charakterze profilaktycznym przeplatają się z muzyką Rymcerzy – rapem z wartościami. Projekt powstał z inicjatywy raperów oraz Fundacji „Edukacja z Wartościami”. Inicjatywę objął patronatem honorowym Rzecznik Praw Dziecka oraz Łódzki Kurator Oświaty.

Do tej pory Bęsiu i Dj Yonas (tworzący skład Rymcerze) dotarli ze swoją inicjatywą do ponad 260 000 uczniów podczas 400 spotkań. 17 listopada 2017 roku pojawiła się ich najnowsza płyta pt. „Nie Zmarnuj Swojego Życia”.

Zapraszamy na darmowy koncert hip-hopowy Rymcerzy, który odbędzie się w piątek 24 listopada o godz. 18:30 w Centrum Kultury i Sztuki.


   

ZAPROSZENIA NA SKŁADANIE OFERTY

ZAPROSZENIA  NA  SKŁADANIE OFERTY

na wykonanie dostawy pomocy dydaktycznych poniżej 30000 euro  w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli

w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych na lata 2017-2019  „Aktywna tablica”


przedmiot zamówienia

wzór umowy

formularz oferty wykonania zadania

 

99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

10 listopada świętowano 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbyła się w ZSSO akademia dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną w postaci montażu słowno - muzycznego, w którym przedstawiona została droga Polaków do odzyskania wolności. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali pięknych recytacji i pieśni w wykonaniu szkolnego chóru. Uroczystość została przygotowana przez polonistki Agnieszkę Fastyn, Dorotę Hałatiuk, Ewę Pietrzak. O oprawę muzyczną zadbała pani Iwona Galińska, a dekoracje przygotowały panie: Monika Zdzieszyńska i Elżbieta Matysiak.

Fot. A.M.

   

Strona 3 z 9