• 0.63577200_1331151850_imagefor_2.jpg
  • 0.84534600_1331151860_imagefor_2.jpg

Piknik Rodzinny

3 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny

organizowany przez Radę Rodziców ZSSO, Dyrekcję szkoły i nauczycieli.

Atrakcji było co niemiara! Pokazy akcji Straży Pożarnej, tresura psów, nadmuchana zjeżdżalnia, trampolina, malowanie włosów i wiele innych zabaw. Nie zabrakło też Szkolnego Koła Wolontariuszy, którzy prowadzili akcję „Ciacho na piątkę” i zaprezentowali tanecznym krokiem nowe koszulki. Sponsorzy rozdawali lody i jogurty a wszyscy mogli  poćwiczyć Zumbę pod czujnym, fachowym okiem i wesprzeć „Schroniaki”, którymi opiekują się  wolontariusze fundacji ROKA.

Piknik rozpoczął się powitaniem wszystkich przybyłych przez p. Dyrektor Sławomirę Wenus i uroczystym zasadzeniem w szkolnym ogródku drzewka upamiętniającego 560 lecie Skierniewic a ufundowanego przez Brico Marche. Uczniowie naszego gimnazjum zatańczyli Poloneza. Zaprezentował się również zespół powstały specjalnie na tę okazję składający się z uczniów, absolwentów i nauczycieli naszej szkoły oraz soliści . Wystąpili też zaproszeni goście – najmłodsi tancerze Niepublicznej Szkoły Baletowej i Szkoły Tańca Art. Station.

Pogoda i humory dopisywały!

 

Oferta ZS4

Gimnazjalistów zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym Zespół Szkół nr 4 znajdujący się na stronie szkoły:  http://www.zs4skierniewice.szkola.pl

 

MISTRZOSTWO POLSKI PO RAZ PIĄTY ZDOBYTE !!!!

PIĄTY RAZ Z KOLEI ZDOBYLIŚMY MISTRZOSTWO POLSKI W SZACHACH !!!!!

Tworzymy nową Historię Szkolnych Szachów!

Po raz 5-ty z rzędu zostaliśmy Mistrzami Polski.

Takiego wyniku w Polsce jeszcze nikt nie osiągnął- TYLKO NASZA SZKOŁA !!!


fot.KS "PIĄTKA"

 

Zawody w Pokrzywnej 29-31 maja 2017r. zakończyły się wielkim sukcesem skierniewiczan - drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 została Mistrzem Polski Szkół Podstawowych! Tytuł ten zdobyła już po raz piąty z rzędu, czego żadna szkoła w Polsce do tej pory nie osiągnęła - żaden zespół nie powtórzył tego sukcesu nawet 3 razy..

Na przestrzeni 27 lat drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 w Skierniewicach pod przewodnictwem trenera i jednocześnie nauczyciela ZSSO Bogusława Bodera pięknie zapisała się w historii Mistrzostw Polski Szkół, zdobywając największą ilość medali w kraju.


Gorąco gratulujemy zawodnikom, trenerowi i dyrekcji szkoły, która zawsze wspiera klub.

fot.KS "PIĄTKA"

PIĄTKA NA PIĄTKĘ !!!!!

Złota drużyna ZSSO Szkoła Podstawowa Nr 5 w składzie: chłopcy – Jakub Mechliński, Mateusz Wysocki, Franciszek Bartosik oraz dziewczynki – Maria Sokół i Zuzanna Łukasik

Jesteśmy z Was dumni  Smile

 

INFORMACJA

 

   
 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Szanowni Państwo!

Dyrekcja Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II serdecznie zaprasza na

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 21.04.2017 r. od godz. 17.00.


W programie:

Zwiedzanie Szkoły (prezentacja osiągnięć)


Zapoznanie z ofertą edukacyjną


Poznanie nauczycieli


Serdecznie zapraszamy

   

Strona 9 z 12