^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD SAMORZĄDU SZKOLNEGO

mikolaj6 grudnia 2019 r. przedstawiciele Samorządu Szkolnego wraz z opiekunami wybrali się z samodzielnie wykonanymi słodkimi upominkami i światecznymi życzeniami do Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, Kuratorium Oświaty i Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Odwiedziliśmy również naszego księdza Proboszcza Grzegorza Gołąba. Byliśmy bardzo ciepło przyjmowani i cieszyliśmy się, że możemy w taki sposób okazywać naszą radość ze zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA..

Opiekunowie Samorządu: Iwona Galińska, Lucja Skarzyńska, Olga Łopatka, Magdalena Cendrowicz

 


              logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                         logo bip


 

       

Copyright © 2020. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.