^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

WYNIKI KONKURSU "ZASMAKUJ W BIBLIOTECE"

UWAGA! UWAGA!   Konkurs "Zasmakuj w bibliotece" zorganizowany przez bibliotekę szkolną z okazji Tygodnia Bibliotek został rozstrzygnięty!!!  Ze względu na to, że prace były WSPANIAŁE, trudno było wyłonić  zwycięzcę, dlatego wszystkie prace przedstawione w prezentacji (niżej) są wyróżnione i nagrodzone. Oto lista laureatów: klasy 1-3 - Pola Kalinowska, Michał Bryszewski, Marianna Skiba, klasy 4-8 - Mateusz Waligórski, Anna Gałkowska, Patrycja Trojan, Maja Popińska. Wszystkie wymienione osoby zostaną powiadomione o terminie wręczenia nagród w możliwie najbliższym terminie.  Gratuluję!!!  

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NAGRODZONYCH I WYRÓZNIONYCH PRAC

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.