^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

GŁOSUJEMY W KONKURSIE EMPIKU "TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ"

  Prosimy o oddanie głosów na pracę naszej uczennicy Marii Rak z klasy 6c reprezentującej naszą szkołę w konkursie organizowanym przez Empik – „Tysiąc powodów, by czytać”. Głosowanie trwa od 24.10. -28.11.  Można głosować codziennie w aplikacji mobilnej Empiku. Nagrodą jest 1000 książek dla naszych uczniów - czytelników biblioteki szkolnej. Praca konkursowa Marysi jest wyeksponowana w szkolnej bibliotece. Zachęcamy do jej obejrzenia. Liczymy na Was! 

KLIKNIJ

 „Był sobie pies” – W. BRUCE CAMERON Ilustracja przedstawia psa Baileya, który w starej szopie znajduje piłkę. Jego przyjaciel, chłopiec o imieniu Ithan ćwiczy z psiakiem sztuczki używając znalezionej zabawki. Po wielu latach pies powraca do swojego właściciela pod postacią innego psa. Dorosły Ithan, dzięki sztuczkom z piłką wyuczonymi przed laty, zauważa w zwierzęciu swojego przyjaciela. Zilustrowana scena szczególnie wzrusza w trakcie czytania książki, gdyż pokazuje wyjątkową psią lojalność i bezwarunkową miłość psa do człowieka. „Każda książka, to przygoda; Każda książka, to towarzyszące jej uczucia; Każda książka ubogaca.”

Tekst: Agnieszka Chęcielewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.