Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

100 ROCZNICA POWSTANIA TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI

12.12.2019 w Polonezie odbyła się uroczysta gala upamiętniająca setną rocznicę powstania Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Dyrekcja i Rada Pedagogiczna ZSSO została uhonorowana statuetką „Przyjaciel Dziecka”.My również tam byliśmy i włączyliśmy się w  część artystyczną. Dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły prawie dwa miesiące przygotowywało się do tego wydarzenia uczestnicząc w zajęciach artystycznych świetlicy TPD prowadzonych przez p. Annę Miklaszewską. Byli to: Szymon Pawłowski IIIb, Małgorzata Kalisiak Vb, Szymon Łojszczyk Vd, Amelia Gawinowska VIb, Zofia Korzeniowska, Antonina Wach VIc, Agata Galińska, Paulina Sozoniuk, Inez Olczyk, Maja Kwapiś, Weronika Pawlak VId, Lena Górnicka VIIa, Luiza Pawłowska, Patrycja Kalczyńska, Patrycja Pakuła, Karolina Mirowska, Ignacy Andrzejczak, Mikołaj Zawadzki VIIb, Klaudia Łojszczyk VIId, Wiktoria Podladowska, Julian Jackowski, Jakub Magdziarz, Jan Sulikowski, Marcel Wasilewski VIIIb. Efekt? Widoczny na zdjęciach :)

Tekst/foto Anna Miklaszewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.