Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

ATRAKCYJNE LEKCJE Z NOWYMI POMOCAMI

Klasa I d poszerza swoje wiadomości i umiejętności praktyczne wykorzystując na zajęciach pomoce zakupione w ramach projektu ,,Laboratoria Przyszłości”. Uczniowie usprawniają liczenie, konstruują wymarzone pojazdy, budowle przestrzenne (karmniki i domki dla ptaków), tworzą mini projekty (,,Miasto przyszłości”, ,,Wymarzony plac zabaw”) z wykorzystaniem rozmaitych klocków. Bawiąc się ,,Dominem sylabowym” doskonalą technikę czytania, a grając w,,Supermatematyka” – liczenia. Uczą się współpracy i nabywają umiejętność pracy zespołowej, wspierają się i wyciągają wnioski do dalszej pracy. Rozwijają myślenie logiczne; wykazują się ogromną kreatywnością. Dzięki świetnej zabawie nauka jest dla pierwszaków dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.