^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

ROZSTRZYGNIĘCIE XXVI EDYCJI SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

W tegorocznej, XXVI edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”  w gronie  laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły – Maja Popińska. Konkurs jest organizowany przez fundację „Świat na Tak” z siedzibą w Warszawie. Celem projektu jest promowanie pozytywnych, prospołecznych działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, klasy oraz upowszechnianie postaw życzliwości, tolerancji i empatii.
GRATULUJEMY SERDECZNIE !

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.