Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

V i VIII MIEJSCE W ETAPIE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU BRD

13 maja odbył się Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Drużyna uczniów klas VII - VIII: Oliwia Rzepecka, Wojciech Zakrzewski i Paweł Tartanus wywalczyli V miejsce. Druzyna klas IV-VI: Jan Zagibajło, Tomasz Zieliński i Piotr Kuś zajęła VIII miejsce.  Nalepszą  zawodniczką Turnieju  okazała się Oliwia Rzepecka. Uczniowie wykazali się wysoką umiejetnością technicznej jazdy na rowerze, znajmością przepisów ruchu drogowego oraz zasadami udzielania pierwsze pomocy.
Reprezentację przygotowała Pani Olga Łopatka. Gratulujemy!

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2023. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.