Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

WYNIKI KONKURSU "PORTRET SOWY"

Konkurs plastyczny „Portret Sowy” zorganizowany  w ramach projektu Edukacja ekologiczna w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego „Ptaki naszych parków”  realizowany był przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego – Oddział Terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VI) Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nadesłanie pracy plastycznej w formacie A4 zgodnej z tematem konkursu. Punktowana była: pomysłowość, oryginalność, kompozycja, użyte środki. W Konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas piątych i szóstych pod kierunkiem nauczycieli: Ewy Kaniewskiej i Moniki Zdzieszyńskiej.
I MIEJSCE ZDOBYŁA - MARIA RAK
WYRÓŻNIENIA - NADZIEJA POPOVICS I ANNA GAŁKOWSKA

Tekst: Ewa Kaniewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.