^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

SUKCESY W POWIATOWYM TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM

13 października 2020 roku na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach został rozegrany Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym. Zawody organizował Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły liczyła siedmiu zawodników - chłopcy: Szymon Dyjasinski, Paweł Cybulski i Adam Paćkowski startowali w Igrzyskach Dzieci , dziewczyny: Julia Chojnowska i Nikola Świątek z klasy 8 a i chłopcy Kacper Podrażka i Jakub Marat z klasy 7a w Igrzyskach Młodzieży. Chłopcy zarówno młodsi jak i starsi wywalczyli I miejsca i uzyskało awans do zawodów rejonowych. Dziewczęta uplasowały się na III miejscu.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.