^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

NARODOWY DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE

10 września w ramach Narodowego Dnia Sportu uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w szkolnym flesh mobie. Uczniowie wspólnie tańczyli belgijkę. Uczniowie klasy IV a złożyli przyrzeczenie sportowe Dyrekcji Szkoły Sławomirze Wenus i Karolowi Rzepeckiemu. Całość przygotowali Ewa Milczarek i Łukasz Korwek. Od sponsora firmy Bakoma otrzymaliśmy jogurty które otrzymały wszystkie dzieci w szkole.
  
 
 
 

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.