^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

LEKCJA HOKEJA NA TRAWIE

14 listopada 2019 r. na lekcjach wychowania fizycznego w Hali OSiR odbyło się spotkanie uczniów klas: 5 e, 5 c, 6 b  i 7 a z trenerem reprezentacji Polski hokeja na trawie Mateuszem Grochalem oraz z  bramkarzem reprezentacji Polski Marcinem Szczęsnym i pomocnikiem Bartoszem Zaworskim.

Uczniowie mieli okazję bliżej poznać się z tą dyscypliną sportu oraz za pomocą drewnianej laski wbić bramkę, której bronił osobiście Marcin Szczęsny. Po zajęciach hokeiści rozdawali dzieciom autografy
i zachęcali do nauki gry w hokeja na trawie w KS Polonia Skierniewice

Tekst/foto Wanda Andrzejewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.