^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

10 października 2019 r. w Skierniewicach odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe 8x800 m na szczeblu powiatu. Drużyna dziewcząt i drużyna chłopców zajęły I m i awansowały do mistrzostw rejonu.

Dnia 17 X 2019 r obie drużyny startowały w Półfinale Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej.

Drużyna dziewcząt zajęła III m, natomiast drużyna chłopców zajęła II m i awansowała do Finału Wojewódzkiego. Finał Wojewódzki sztafet odbył się dnia 23 X 2019 r w Sieradzu, gdzie startowało 11 zespołów z województwa łódzkiego. Nasza reprezentacja chłopców dzielnie walczyła z bardzo mocnymi zespołami utrzymując się przez pół dystansu na 4-5 m. W ostatecznym rezultacie zajęła X m.
Drużyna dziewcząt: Bełc Maja, Górnicka Kaja, Kubik Natalia, Szalewicz Anastazja, Magdziarz Marika, Nagórska Marcela, Piasecka Hanna, Sobieszczańska Emilia, Reszka Barbara, Grodzicka Zuzanna, Xanthia Huben, Korzeniewska Zofia. Opiekun drużyny – Justyna Wudkiewicz.
Drużyna chłopców: Antosik Igor, Biedrzycki Mikołaj, Dudek Jakub, Garbicz Aleksander, Jagodziński Wiktor, Pawlata Franciszek, Pękala Ksawery, Stoliński Juliusz, Znajdek Bartosz, Kurzawa Franciszek, Wesołowski Jakub. Opiekun drużyny – Wanda Andrzejewska


Tekst/foto Wanda Andrzejewska

 

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.