Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

POWIATOWE ZAWODY W TRÓJBOJU I CZWÓRBOJU LA

W dniach 8-9.05.2024 w nietypowy sposób, że względu na remont boiska na Tetmajera rozegrano powiatowe zawody w trójboju i czwórboju LA. Pierwszego dni rywalizacji na stadionie w Makowie odbyły się biegi na 60 m, 600m DZ/1000m CH oraz rzut piłeczka palantowa. Drugiego dnia na naszej szkolnej skoczni zawodnicy rozegrali konkurs skoku w dal Czwórbój LA dziewczęta 2m Czwórbój LA chłopcy 1 m Trójbój LA dziewczynki 1 m Trójbój LA chłopcy 1 m gratulujemy awansu na zawody rejonowe.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.