Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

FINAŁ WOJEWÓDZKI FESTIWALU SZTAFET

W dniu 21.05.2024 roku w Kutnie odbył się finał wojewódzki Festiwalu Sztafet. Nasze dwie sztafety 4x100 m w klasach 4÷6 zaprezentowały się bardzo dobrze. Dziewczynki w składzie Barbara Krawiec 6a Łuka Julia 6b Denisiuk Amelia 5a Murawska Lena 5a Rosa Łucja 5a zajęły III miejsce Chłopcy w składzie Łyszkowicz Jan 5a Kowara Jan 4a Kosmatka Adam 6e Wójcinski Błażej 6c Wybraniec Dawid 6a zostalu vicemistrzami województwa łódzkiego czyli zajęli II miejsce Gratulujemy Opiekunem zespołów była Ewa Milczarek

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.