^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

REKRUTACJA DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2020/21

uczniowie2Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Skierniewicach informuje, że w dniach od 4 maja do 15 maja 2020 r. będą przyjmowane zgłoszenia (karta zgłoszenia + oświadczenie o zamieszkaniu) dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły:

  •  Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 5:

Władysława Broniewskiego, Budowlana, Cicha, Marii Dąbrowskiej, Długa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Miedniewicka, Mszczonowska, Aleja Niepodległości,Ogrodowa, Pomologiczna (do skrzyżowania z ul. Edmunda Jaworskiego), Pamiętna, Podleśna, Juliusza Słowackiego,Leopolda Staffa, Lucjana Szenwalda, Trzcińska, Unii Europejskiej, Wschodnia, Wspólna,Stefana Żeromskiego, Edmunda Jaworskiego, Mariana Buczka, Kwiatowa, Łąkowa, Mazowiecka, Miła, Partyzantów Sadowa, Urocza, Anny Olszewskiej, prof. Szczepana Pieniążka

Z uwagi na obecną sytuację dokumenty można będzie składać na dwa sposoby:

SPOSÓB 1. Pobrać wersję edytowalną (DOC) dokumentu, wypełnić, podpisać pismem komputerowym i odesłać na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możliwie jak najszybciej dostarczyć podpisane oryginały dokumentów do sekretariatu szkoły.

SPOSÓB 2. W szkole pobrać wydrukowane, przygotowane dokumenty, wypełnić, podpisać w domu
i wrzucić do specjalnej skrzynki znajdującej się w budynku szkoły, w godzinach 8.00 – 17.00.

Natomiast w dniach od 18 do 29 maja 2020 r. będą przyjmowane zgłoszenia dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły.

DOKUMENTY DO POBRANIA 

Terminy testu sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziału sportowego i rozmów kwalifikacyjnych do oddziału szachowego zostaną podane odrębnym komunikatem.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.