Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

WYCIECZKA DO GNIEZNA I BISKUPINA KLAS VI B I VIC

20 września uczniowie klas VI b i VI c uczestniczyli w wycieczce do Gniezna i Biskupina. Wspaniała lekcja historii, słoneczna pogoda i niezapomniana przygoda....Zapraszamy do galerii.

ŚWIĘTO KWIATÓW OWOCÓW I WARZYW - PARADA

W tym roku nasi uczniowie zaprezentowali się w roli GRUSZEK. W kolorowych strojach. wesołym okrzykiem zachęcali wszystkich do zjadania tych zdrowych owoców. 

WNIOSEK O STYPENDIUM SZKOLNE

Szanowni Rodzice!
Informujemy o możliwości ubiegania się o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2022/2023. Poniżej zamieszczamy wzór takiego wniosku, kóry po uzupełnieniu należy złożyć u pedagoga szkolnego
lub w sekretariacie szkoły do 15 września 2022 roku.
 
Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolone w bieżącym roku szkolnym nie może być większa niż kwota, o której mowa
w art. 8 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, tj. *kwota 600,00 zł*.
Kwota dochodu z 1 ha przeliczeniowego wynosi *345,00 zł*.
 

ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU NA NASZE PROJEKTY W BUDŻECIE OBYWATELSKIM

ZACHĘCAMY UCZNIÓW, RODZICÓW, PRZYJACIÓŁ I SYMPATYKÓW NASZEJ SZKOŁY DO ODDANIA GŁOSU NA ZGŁOSZONE PROJEKTY, KTÓRE MOGĄ BYĆ ZREALIZOWANE W NASZEJ SZKOLE I SŁUŻYĆ NASZYM UCZNIOM.

Nasze projekty to lokalnie nr 26 i 27

Rejon III

Projekt 26 - „Stawiamy na zdrowie – zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu” - Poprawa infrastruktury przy szkole poprzez montaż stojaków rowerowych, trybuny stadionowej, tablicy do piłki nożnej, kosze na śmieci itp.

Projekt 27 - „Doceniamy szkolne talenty” - Montaż systemu nagłośnienia na sali gimnastycznej, zakup zestawu eventowego w postaci projektora (możliwość wykorzystania obydwóch zestawów do imprez na otwartej przestrzeni)

TUTAJ MOŻESZ ODDAĆ SWÓJ GŁOS - KLIKNIJ

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Rusza kolejna edycja Treningu Umiejętności Społecznych organizowanych przez Urząd Miasta Skierniewice ,,Strefę świadomych emocji''. Zainteresowanych udziałem Państwa dzieci w warsztatach prosimy o zapoznanie się z poniższą ofertą Urzędu Miasta.

KLIKNIJ

Pedagog - Wioletta Sieradzka

Psycholog - Agata Adamczyk

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2022. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.