^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

HOKEJ NA TRAWIE

18.10.2021 r. do Skierniewic na prośbę KS Polonii Skierniewice przejechali  przedstawiciele Polskiego Związku Hokeja na Trawie Mateusz Grochal   (osoba zajmująca się  rozwojem hokeja na trawie w Polsce) wraz z zawodnikami Kadry Narodowej  w celu promocji dyscypliny olimpijskiej jaką jest hokej na trawie. Promocja i zajęcia hokeja na trawie przeprowadzone zostały w Skierniewicach w Szkole Podstawowej  nr 5 i Szkole Podstawowej nr 7 .

 Przedstawiciele PZHT wykazali się profesjonalizmem, zajęcia przeprowadzone były z dużym zaangażowaniem,  były interesujące, ciekawe a przede wszystkim aktywne. W prowadzeniu zajęć ze strony Polonii Skierniewice  wsparcia udzielili trenerka – Lubov Tsymonchyk oraz zawodnik Karol Baranowski.

 Treningi dla dzieci z osiedla Rawka odbywać się będą  od 19 października 2021we wtorki i czwartki w godz. 16:30 -18:00 w Szkole Podstawowej nr 7  

 Treningi dla dzieci z miasta Skierniewice odbywać się będą od 3 listopada 2021 w środy i piątki w godz. 19:00-20:00 na nowej hali OSIR nr 2 ul. Pomologiczna 8

 Wszystkich chętnych Zapraszamy do trenowania hokeja na trawie .

 KS Polonia Skierniewice składa serdeczne podziękowania Dyrekcji SP nr 5 i 7  za pomoc w pokazach Hokeja na Trawie.

WYCIECZKA DO WARSZAWY NA SPOTROWO

19 października 2021 roku uczniowie klasy IV A uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Odwiedziliśmy Muzeum Sportu gdzie zwiedziliśmy z przewodnikiem wystawę i dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy z zakresu sportu. Swoją formę sportową budujemy na zajęciach w parku trampolin Hangar 646. Wiedza i zabawa to para doskonała.

POWIATOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

18 października 2021 roku odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym. Nasza szkoła w Igrzyskach Dzieci reprezentowali uczniowie Adam Paćkowski z klasy 7b i Jan Zagibajlo z klasy 6b. Chłopcy zajęli II miejsce. Gratulujemy!

PIELGRZYMKA RODZINY SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II NA JASNĄ GÓRĘ

Jak co roku, również w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 wyruszyła na pielgrzymkę Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasna Górę. Wyjechało 41 uczniów klas VII i VIII, a wśród nich poczet sztandarowy. Organizatorem i przewodnikiem pielgrzymki był ks. Piotr. Oprócz spotkania z uczniami z całej Polski, modlitwy przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej i zwiedzania duchowej stolicy Polski, uczestniczyli w uroczystej Eucharystii, której przewodniczył bp. Henryk Tomasik z Radomia.

SZUKAJ ŻÓŁTEJ PARASOLKI

 KLIKNIJ

Szanowni Państwo!

czas pandemii pokazał nam, jak ważne jest wsparcie psychologiczne i emocjonalne.Wykorzystując nasze obserwacje i doświadczenie Miasto Skierniewice postanowiło stworzyć projekt Strefa swiadomych emocji, który identyfikuje inicjatywy wspierające pomoc psychologiczną w miescie Skierniewice.

W naszym mieście uruchomiony został Żółty Telefon. Pod wskazanym numerem w każdy poniedziałek w godz. 16:00 - 18:00 dyżur pełnią psychologowie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Działanie zaplanowane jest do końca października 2021 roku.

KLIKNIJ

Opracowanie: Wioletta Sieradzka

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.