^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

XX OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA RODZINY SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II NA JASNĄ GÓRĘ

8 października na Jasnej Górze odbyła się XX Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Jak co roku uczestniczyła w niej delegacja Naszej Szkoły. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe - obchodziliśmy Jubileusz 100 urodzin Jana Pawła II o także 100 rocznicę Cudu nad Wisłą.  Ze względu na pandemię ilość szkół i osób je reprezentujących była mocno ograniczona. Punktem kulminacyjnym spotkania była Eucharystia pod przewodnictwem bp Antoniego Długosza.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2021. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.