Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

WYCIECZKA DO WARSZAWY

27 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy II b pod opieką pań: Ewy Szymańskiej i Beaty Pijus oraz klasy II c pod opieką pań: Justyny Drewniak i Magdaleny Stopińskiej wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Na początku odbyliśmy spacer po Śródmieściu Warszawy. Następnie w Teatrze Muzycznym Roma obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Przygody Robinsona Crusoe”, podziwialiśmy wspaniałą grę aktorską, oprawę muzyczną oraz scenografię. Na zakończenie zwiedziliśmy lotnisko i taras widokowy. Z wycieczki wróciliśmy zadowoleni i pełni niezapomnianych przeżyć.

                                                                                Ewa Szymańska

 

 

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2023. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.