Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

WYCIECZKA KLAS V B i V C DO KAZIMIERZA DOLNEGO

W piękny, słoneczny dzień 10 maja, klasy Vb i Vc wraz z opiekunami, pojechały do Kazimierza Dolnego.
Po przybyciu na miejsce, razem z przewodnikiem zwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca i zabytki malowniczego miasteczka. Podziwialiśmy m.in.:zabytkowe kamieniczki na Rynku Głównym, Mały Rynek oraz Renesansowy Kościół Farny z najstarszymi organami w Polsce. Tutaj przywitaliśmy się z  Patronem naszej szkoły Janem Pawłem II, następnie weszliśmy na Górę Trzech Krzyży, skąd rozpościera się piękna panorama. Kolejnym punktem programu był przejazd  eko-busikami do jednego ze słynnych wąwozów – wąwozu Korzeniowy Dół i spacer bulwarem wzdłuż Wisły. Ponieważ wyjazd bardzo nam się podobał i chcielibyśmy jeszcze kiedyś tam wrócić, więc każdy pogłaskał po nosie słynnego Psa Werniksa i kupił słynnego Kogucika. Odpoczęliśmy, nabraliśmy sił, pozytywnej energii i  wróciliśmy do Skierniewic. O nasze bezpieczeństwo dbały panie: Marzanna Śmiechura, Anna Miklaszewska i Agnieszka Chęcielewska

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2022. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.