Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

MUZYCZNA PODRÓŻ PO EUROPIE

9 i 10 listopada 2023 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z Duetem Smyczkowym czyli Panami Krzysztofem Orzechowskim i Wojciechem Marcinowskim.W czasie muzycznego spotkania uczniowie mogli zobaczyć i wysłuchać brzmienia instrumentów smyczkowych takich jak skrzypce, altówka i wiolonczela. Prowadzący zabrali najmłodszych w muzyczną podróż zgodnie ze słowami piosenki ,,Jedzie pociąg z daleka”. Dzieci słuchały i śpiewały piosenki związane z krajami Unii Europejskiej oraz uczestniczyły w interaktywnych zabawach.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.