Ułatwienia dostępu

^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NA TERENIE SZKOŁY OBOWIĄZUJE ZAKAZ WSTĘPU OSÓB, KTÓRYCH OBECNOŚĆ NIE JEST KONIECZNA DO ZAPEWNIENIA REALIZACJI ODBYWAJACYCH SIĘ ZAJĘĆ.

KIBICOWALIŚMY NASZYM POLICJANTOM

11 stycznia 2024 roku, uczniowie klas VIIb i VIIc jako kibice reprezentowali szkołę, miasto i powiat skierniewicki na I Ogólnopolskim Noworocznym Turnieju Piłki Halowej im. Jana Kuropatwy IPA CUP  w Łodzi na hali Atlas Arena, organizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi celem propagowania zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną i promocji akcji profilaktycznej „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Podczas turnieju  prezentowany był sprzęt służb mundurowych i przeprowadzona była akcja  ratownicza. Odbył się również Mecz Gwiazd kadry kierowniczej garnizonu Policji i gwiazd piłki nożnej i estrady.

Trwała również zbiórka dla domu dziecka dla ciężko chorych i osieroconych dzieci prowadzona przez Fundację „Dom w Łodzi”.

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali garnizon łódzki i po intensywnym kibicowaniu zadowoleni wrócili do Skierniewic bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę.

 


       logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                      logo bip


 

       

Copyright © 2024. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.